Kontakt

Zapraszam Cię serdecznie do komentowania moich artykułów. Ważne są dla mnie wszystkie Twoje przemyślenia i konstruktywne uwagi, każda Twoja reakcja, również krytyczna jest dla mnie niezwykle cenna. Jeśli uważasz, że mój artykuł jest przydatny, udostępnij go swoim znajomym na przykład poprzez facebooka. Możesz mnie kochać, możesz nienawidzić ale proszę, nie pozostawaj obojętnym. ;)

Facebook


Zapraszam Cię do polubienia mojej strony autorskiej na facebooku , pojawiają się tam zawsze aktualne informacje o nowych artykułach, o tym, nad czym pracuję i co robię.

Na facebooku również utworzyłam grupę samopomocy Rodzic 2.0, gdzie my - rodzice - wszyscy możemy sobie nawzajem pomagać w bieżących problemach. Dla mnie ta grupa i problemy zgłaszane przez moich czytelników jest inspiracją do tworzenia nowych artykułów.

Twitter


Zapraszam Cię także do polubienia mojego profilu na twitterze, pojawiają się tam zawsze aktualne informacje o nowych artykułach.

Instagram


Moja przygoda z Instagramem zaczęła się 20.08.2017, kiedy to postanowiłam użyć tego narzędzia do prezentowania zdjęć, które robię do artykułów (dosia_eu) oraz zdjęć polskiego wybrzeża robionych przeze mnie i moich bliskich (atymczasemnadmorzem). Wkrótce okazało się, że użytkownicy Instagrama robią mnóstwo przepięknych zdjęć naszego morza, a brakuje kanału, który by je selekcjonował i eksponował. Tak powstał trzeci kanał, (igersbaltic). Jeśli tak jak ja lubisz oglądać dobre zdjęcia, zacznij obserwować (follow) wszystkie trzy, gdyż nigdy nie spamuję i dbam o wysoką jakość zdjęć.

Skontaktuj się ze mną także, jeśli chciałbyś, żebym pomogła Ci rozwiązać dręczący Cię problem, zwykle staram się go poruszyć w jednym z moich artykułów tak, aby inni - bardziej nieśmiali - też mogli skorzystać.

Możesz to zrobić również wtedy, kiedy chcesz pozostać anonimowy - wówczas proszę zrób to poprzez wiadomość prywatną na stronie autorskiej facebooka.

Zasadę mam taką, że w takich artykułach nie podaję prawdziwych imion, chyba że wyrazisz na to zgodę. Ja jako autor zdecydowałam się działać jawnie, podając swoje dane ale zdaję sobie sprawę z tego, że jeśli ma się młodsze dzieci, to anonimowość jest często konieczna.